0 212 638 95 83
0 535 579 28 70

Kargo Hizmetleri

Kara Taşımacılığı

El Zuhur birçok dünya ülkesine (Cezayir, Suudi Arabistan, Tunus, Libya, İran, Irak, Suriye, Azerbeycan, Yunanistan, Gürcistan vb.) ülkelere günlük yüklemeler ile sizlere en iyi hizmeti sunar. Gönderileriniz ister paket olsun, isterse yüz ton her türlü kargo taşımasına uygun hizmetimiz bulunmaktadır. Gönderilerinizin zamanında ulaşması için, gerekli olan çalışmalar, bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren başlayacaktır.

Gemi Taşımacılığı

Yurt dışı gemi yüklemelerinizi en güvenli, en hızlı ve en hesaplı şekilde El Zuhur ile yapmak istermisiniz ? Gemi taşımacılığı ile ne göndermek istiyorsunuz; kilosu, cinsi, kapladığı alan vb bilgiler info@elzuhur.com a gönderdiğiniz taktirde sizlere en kısa sürede fiyat teklifi ve süre hesaplması yapılarak dönüş yapılır. El Zuhur taşımanızın içeriğine en göre en hassas özeni göstererek sizleri olası maduriyetlerden kurtarır.

Hava Taşımacılığı

El Zuhur hava taşımacılığında kendini geliştirmiş ve piyasa'nın üzerinden bir kaliteye sahiptir. Kendi uçakları ile taşımacılık yapmaktadır dolayısıyla diğer şirketlerin yaptığı ücretlendirme El Zuhur da bulunmamaktadır. En iyi kaliteyi en uygun fiyata vermektedir. El Zuhur taşıtacağınız maddenin cinsine göre fiyatlandırma, kırılma önceliği gibi hususlarda sizlere gerekli güvenliği vermektedir. Biz sizin adınıza her türlü işlemi yapıyor, zamanında gönderinizi alıcınıza ulaştırıyoruz.